LAUF
TRAINING
.

86BF83F6-CFF7-4F45-A7CE-280145FB384B.JPG
D58A89D2-B090-49C2-80A4-A7BC75C5F952.JPG
D4F0A5AC-39E1-44B3-BD7D-C1256AB416B5.JPG
18FE07B0-84F1-41EF-AAA4-2D4680696A18.JPG
C341638E-6001-4988-A9AA-0F49F5F486BF.JPG

TRÉNUJ SE MNOU

Máš možnost připojit se k mému tréninkovému plánu.

To, co budu trénovat já, můžeš i ty.

Budeme rozvíjet sílu a vytrvalost.

JAK TO FUNGUJE?

Po zaplacení členství dostaneš přístup do tréninkové aplikace truecoach.co, kde na tebe bude čekat tréninkový plán, který aktuálně cvičím také já.

Každý týden budeme makat v posilovně a zároveň rozvíjet kondici.

V uzavřené skupině na telegramu můžeme sdílet naše výsledky a pocity z tréninku.

CO POTŘEBUJEŠ?

Přístup do posilovny - pokud možno dobře vybavené. V případě chybějícího náčiní není problém zvolit jinou alternativu.

Tréninkové zkušenosti - LAUF TRAINING není pro úplné začátečníky. Ale pokud máš alespoň základní zkušenosti se silovým a vytrvalostním tréninkem, tak věřím, že nebude problém.

FAQ

Budou plány individualizované?

Ne. Pokud chceš individuální přístup - individuální tréninkový plán sestavený na základě tvých cílů, pravidelnou kontrolu techniky a konzultace - doporučuji zvolit možnost online coachingu

Jsou tyto tréninky vhodné také pro ženy?

Do skupiny se mohou zapojit jak muži, tak i ženy. Tréninkové zaměření je rozděleno rovnoměrně na všechny tělesné partie. Takže své významné místo zde mají také tréninky na horní část těla a paže. Tréninkové programy pro ženy - s větším zaměřením na spodní končetiny a hýždě - jsou v procesu plánování.

Co mám očekávat?

Nejčastěji 4 silové a 2+ vytrvalostní tréninky za týden. Aktuálně jsem ve fázi udržování - nabírání. Tréninky jsou tedy více zaměřené na hypertrofii a sílu.

  • LAUF TRAINING

    888Kč
    Každý měsíc
     

Platba členství probíhá měsíčně.

Členství je možné kdykoliv zrušit, avšak bez nároků na vrácení peněz za aktuální období.

Obchodní podmínky a GDPR.

Disclaimer: Všechny výživové a tréninkové postupy a doporučení poskytnuté v rámci spolupráce byly vytvořeny v souladu s odbornými poznatky, a také na základě praktických zkušeností. Sepsané informace jsou pouze informativního charakteru a je na vlastním uvážení klienta, zda je bude aplikovat do svého životního stylu. Tyto rady nejsou určeny k léčbě ani k diagnostice onemocnění a všechna doporučení by měla být konzultována s lékařem. Z praktického uplatnění informací a postupů nevyplývají pro autory článků jakékoliv právní důsledky.

 Veškeré předané informace podléhají autorským právům dle autorského zákona. Veškeré další šíření obsahu v jakékoliv formě je bez schválení autora výslovně zakázáno.

Zaplacením částky souhlasíte s obchodními podmínkami.