top of page

Honza Tobiška

IMG-7184.JPG
Já - forma.jpg

Moje jméno je Honza Tobiška a na blog sdílím ty nejnovější informace a praktické tipy ze světa zdravého životního stylu. 

 

Od malička jsem tíhnul ke sportu – věnoval jsem se fotbalu, atletice, a nakonec jsem podlehl kráse juda.  Později jsem k pohybu připojil i zájem o zdravou stravu, kvalitní spánek, biohacking, suplementaci a lidskou psychiku. 

 

Bylo to právě judo, které mě donutilo zajímat se o to, co jím, jak vypadám a jaká je má výkonnost. Chuť vyhrávat závody mě donutila zhubnout přebytečný tuk, nabrat svalovou hmotu a zlepšit fyzickou kondici. Co se (nejen) stravy týče, prošel jsem si všemi různými omyly, které si vůbec dokážete představit. Mým cílem je vést vás po cestě zdravého životního stylu, která se bude v maximální míře těmto a dalším omylům vyhýbat.

 

Filozofie komplexního atleta však není pouze o kvalitní stravě. Důležitými dílky skládačky jsou rovněž kvalitní spánek, optimální regenerace, eliminace stresu, kvalitní suplementace atd. A právě těmto tématům se na blogu primárně věnuji. 

 

Momentálně se chystám zahájit studium Biochemie na Masarykové univerzitě v Brně.

 

bottom of page