DÁVID KORMÚTH

Niečo o mne 

Volám sa Dávid mám 20 rokov a som z Trnavy. V súčasnosti som študentom fyzioterapie. Moja vášeň pre šport tu bola už od skorého detstva. Asi v 8 rokoch som sa začal venovať futbalu ktorý ma podržal asi do 15. Po futbale ma chytila atletika ku ktorej vzhliadam doteraz a vďaka ktorej som sa dostal aj k cvičeniu. A práve vďaka atletike som sa dostal aj k ideálu komplexného atléta. Po skončení s aktívnou atletickou kariérou atléta som začal skúšať rôzne trailové a extrémne bežecké preteky. Mám za sebou napríklad niekoľko závodov ako Tvrďák či Spartan race a niekoľko trailových behov ako napríklad Mikulášsky cross v Pezinku. Snažím sa však viac špecializovať na maximálnu výkonnosť a komplexnosť práve v silovom tréningu,maximalizáciu športovej výkonnosti a zdravia pohybového aparátu. Ďalšou mojou vášňou je skúmanie ľudskej individuality v rámci zmien stravovania a životného štýlu celkovo.

Načo sa špecializujem?

Ak máte problémy s pohybovým aparátom prípadne stagnujete v silovom alebo svalovom rozvoji ste na správnom mieste. Špecializujem sa na rozvoj maximálnej športovej výkonnosti, silových schopností a funkčnej hypertrofie. Vo vytrvalostnej oblasti vám viem pomôcť so zlepšením vašich aeróbnych a anaeróbnych schopností, pripraviť vás na prvý prekážkový závod či pomôcť vám s odbehnutím vašich prvých 10 kilometrov.  

Obrátiť sa na mňa môžete takisto v oblasti stravovania a doplnkov výživy. Či už ide o zlepšenie zdravia a výkonnosti , prekonanie stagnácie pri premene postavy alebo len pomoc pri navyknutí si na nový životný štýl.

Poznámka headcoache: Pokud chcete zvládat překážkové závody (Spartan race, Gladiator race, atd.) levou zadní, u Dávida jste na správném místě! Jednou z jeho specializací je rovněž oblast zdravého životního stylu, výživy a suplementace.

Vzdelanie, kurzy a akreditácie

Športové gymnázium Jozefa Herdu v Trnave 2014- 2018

Fyzioterapia, UCM v Trnave, 2019- 

Kondičný tréner 1. stupňa (SAKT)

Atletický tréner 3. stupňa (SAZ)

Programing silového tréningu ( Slovak Strength Institute)

Silový trojlístok Bench, Drep a Mrtvola (Strong first)

Christian Thibadeau ( hypertrophy online course)

Performance training prednášky (Efektivní postupy pro promenu postavy, Biohacking, Nootropika)

Abych mohl poskytnout kvalitní a kompletní informace všem komplexním sportovcům, rozhodl jsem rozšířit trenérský tým a zlepšit tím kvalitu nabízených služeb.
Každý z trenérů má všeobecný přehled o všech odvětvích komplexního atleta - zdraví, síla, vytrvalost. Navíc se specializuje na konkrétní "disciplíny", kde zastává roli odborníka. Potřebujete poradit? Bez obav se obraťte na nás!
Václav Jach - headcoach

Copyright © 2020, Complex Athlete

jach.vaclav@gmail.com